Skip links

Maciej Kłysz

Maciek na co dzień pracował za granicą. Ma dużą rodzinę oraz szerokie grono przyjaciół i znajomych. Jest bardzo zżyty ze swoimi najbliższymi, mimo odległości, która ich dzieli. To młody mężczyzna z sercem na dłoni. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Swoją pozytywną energią i nastawieniem zaraża wszystkich. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to można być praktycznie pewnym, że Maciek ruszy do działania całkowicie bezinteresownie. Ma ogromną łatwość w nawiązywaniu kontaktów i po prostu uwielbia być wśród ludzi. W ostatnim czasie przyjechał do Polski na chrzest swojego pierwszego siostrzeńca.

Zawsze powtarza cytat „jeśli zmienisz sposób, w jaki patrzysz na rzeczy, rzeczy, na które patrzysz się zmienią.” 

Jego ogromną pasją jest sport, a w szczególności ćwiczenia na siłowni i rozwój osobisty. W ostatnich dniach pobytu w Polsce zdarzył się poważny wypadek. Maciek spadł z wysokości, doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego. W wyniku urazu ma porażenie czterokończynowe. Maciek to silny 22 letni chłopak, pomimo doznanych obrażeń nie poddaje się. Na ile to możliwe stara się myśleć pozytywnie, chociaż bywają ciężkie momenty. Przed nami długa droga i walka o jego przyszłość.

Nigdy nie myśleliśmy, że będziemy musieli prosić o pomoc, ale głęboko wierzymy, że pomożecie nam walczyć o jego sprawność.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Maciej Kłysz

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.