Łukasz Ostrowski

Łukasz w sierpniu 2017 roku uległ wypadkowi w pracy – spadł z dużej wysokości. W wyniku upadku doszło do zmiażdżenia nasady dalszej kości piszczelowej prawej ze stawem skokowym i tyłostopiem, nastąpiło wieloodłamowe złamanie trzonu kości udowej prawej, złamanie trzonu S1, złamanie części bocznej prawej kości krzyżowej od poziomu S1 do S3, złamanie gałęzi górnej i dolnej lewej kości łonowej. W wyniku doznanych urazów doszło do amputacji kończyny.

Łukasz jest mężem i ojcem dwójki dzieci 5-letniego Franka oraz 2,5 rocznej Marysi. Przed wypadkiem nie był aktywną osobą, wypadek który się wydarzył pchną go do szybkiego powrotu do zdrowia. Poprzez ciągłą rehabilitację oraz protezowanie szybko wraca do zdrowia, aby utrzymać swój stan zdrowia w dobrej formie potrzebuje opieki specjalistów oraz odpowiedniej protezy.