Skip links

Łukasz Nowakowski

Młody pasjonat motoryzacji potrzebuje naszej pomocy. Łukasz ma 21 lat, więc dopiero zaczyna swoje dorosłe życie. Jego największym hobby było składanie motorów oraz jeżdżenie na nich. Pracował dorywczo, aby móc uzbierać na swój wymarzony motor. Pochodząc z rodziny wielodzietnej z przyjemnością pomagał rodzicom przy młodszym rodzeństwie. Natomiast jak trwają żniwa Łukasz zamiast odpoczywać to chętnie pracuje w sąsiednich gospodarstwach.

Gdy Łukasz razem z bratem wracali do domu na motocyklu, gdzie doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym bardzo ucierpiał. Walczył o życie, był przez pewien czas nieprzytomny. Po odzyskaniu przytomności okazało się, że ma niedowład czterokończynowy i bardzo liczne obrażenia, złamania w obrębie ciała i twarzoczaszki. Obecnie oddycha samodzielnie, ale walczy o powrót do zdrowia i normalnego życia. Potrzebuje stałej i długiej rehabilitacji. Łukasz potrzebuje stałej opieki swoich bliskich w codziennym funkcjonowaniu.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.