Ludzie fundacji

Rafał Mikołajczyk

Prezes Zarządu
Twórca i prezes Fundacji. Jego własna historia sprawiła, że pomaganie innym stało się ważną częścią jego życia. Człowiek, który pomimo swojej niepełnosprawności, nie boi się walczyć o marzenia, a nawet inspiruje do tego innych. Mówca motywacyjny. Aktywny reprezentant kraju w Parakolarstwie, zdobywca medali Mistrzostw Świata i Europy oraz założyciel klubu Prorace Poland. Prywatnie - tato Wiktorii.

Katarzyna Oczachowska-Małysa

Menadżer Zarządzajacy
Koordynatorka wszystkich działań w Fundacji. Bez trudu pokonuje wszelkie przeszkody. Spina cały zespół, motywuje i pcha do przodu. Pełna empatii i wrażliwości. Pasjonatka pomagania kobietom w transformacji rozwoju. Zawodowo również coach kariery i trener biznesu. Prowadzi również autorskie warsztaty z zakresu kompetencji miękkich. Największym wsparciem Kasi jest rodzina, a ogromną pasją jest gotowanie.

Bartosz Kaczmarek

Menadżer Rehabilitacji
Koordynuje i organizuje cały proces powrotu do sprawności Podopiecznych fundacji. Pełen profesjonalizmu, z ogromną wiedzą w zakresie rehabilitacji. Wspiera również Podopiecznych w budowaniu pewności siebie, samoakceptacji oraz motywuje ich do działania. Prywatnie jest mężem Ani oraz tatą Oli i Michała, a także pasjonatem rowerów.

Marlena Mikołajczyk

Specjalista ds. finansów
Strażniczka finansów Fundacji. Dzięki jej skrupulatności, dokładności i niesamowitej cierpliwości, konta Podopiecznych są prowadzone wzorowo. Nawet najdrobniejsza kwota nie umknie jej uwadze. Prywatnie miłośniczka zwierząt, właścicielka dwóch rudych kotów. Uwielbia wszelakie formy aktywności fizycznej - w szczególności piłkę nożną, w której od 6 lat angażuje się jako Trenerka.

Anna Machowicz

Specjalista ds. budowania relacji partnerskich
Pasjonatka budowania relacji. Mając przed sobą cel, w który wierzy, zbierze na niego niezbędne fundusze, przeprowadzi kampanię społeczną, zaangażuje media i biznes. Waleczna, dociekliwa i pełna determinacji. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. W Fundacji odpowiada za cały obszar fundraisingu. Prywatnie jest żoną Józefa i mamą Oliwii oraz Jagody.

Violetta Biegańska

Specjalista ds. administracji
Koordynatorka biura. Nieocenione wsparcie organizacyjne wszystkich wydarzeń Fundacji. Dzięki jej dokładności zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Dba również o społeczność Podopiecznych Fundacji, moderuje grupy oraz wspiera ich działania. Prywatnie lubi uczestniczyć w wydarzeniach muzycznych, podróżować po górach i szlakach.

Sabina Kozłowska

Opiekun Podopiecznych Fundacji
Otacza wsparciem, radą oraz opieką Podopiecznych. Pełna empatii i zaangażowania dla każdej potrzebującej osoby oraz jej rodziny. O każdego zawsze walczy do końca, szczególnie angażuje się w działanie zbiórek naszych Podopiecznych. Jest również nieocenionym wsparciem działu rozliczeń subkont. Prywatne żona i mama dwójki cudownych dzieci. Uwielbia nasze polskie góry, w szczególności Karkonosze.

Katarzyna Nicewicz

Koordynator Projektów Fundacji
Jej celem jest łączenie biznesu z III sektorem. Już od prawie 20 lat dzieli się wiedzą z zakresu strategii i budowania kampanii reklamowych, które mają przełamywać kolejne bariery. Dąży do tego by zmienić postrzeganie niepełnosprawności w Polsce i pokazać jej lepszą stronę. Dzięki wnioskom, które pisze i pozyskanym funduszom - ma realny wpływ na zmianę tego wizerunku. Prywatnie zakochana w Portugalii i Włoszech. Znana również jako miłośniczka wszystkich zwierząt.

Ewa Harapin

Młodszy specjalista ds. marketingu i administracji
Siła jest kobietą. Te słowa na pewno dobrze opisują Ewę, która pewnie stąpa po ziemi realizując swoje cele i marzenia, pomimo niepełnosprawności. Odpowiedzialna za współtworzenie strategii komunikacji, wdrażanie działań marketingowych na kanałach fundacji oraz realizację projektów. Reprezentantka Kadry Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, miłośniczka górskich wypraw i wypieków. Mówca motywacyjny i Influencerka profilu @Harapinstory.