Skip links

Leszek Orłowski

Około siedem lat temu zaczęły się moje problemy naczyniowe, przez pięć lat intensywnie walczyłem. Od końca 2021 roku byłem na zwolnieniu lekarskim, a potem straciłem pracę…

Przed amputacją przez wiele lat pracowałem jako project manager w branży logistycznej, a ostatnie lata w branży DDD. Remontując dom nie przewidziałem, że w niedalekiej przyszłości będę miał takie trudności, więc jest wiele barier, które uniemożliwiają mi samodzielne funkcjonowanie. Łazienkę trzeba by wyremontować jeszcze raz i dostosować do moich potrzeb. Nie mogę też wyjść samodzielnie z domu, ponieważ remontując schody nie zamontowałem poręczy. Jestem wielkim fanem akwarystyki słodkowodnej, brałem udział w wielu wydarzeniach z tym związanym. Pasjonuję się historią II Wojny Światowej, lubię czytać i oglądać filmy Science Fiction.

Amputacja odebrała mi pewność siebie, straciłem zapał do życia. Jestem zależny od osób trzecich, co dodatkowo wpływa na mój brak wiary w siebie. Mam szczęście, że mam osoby, które pomimo wszystko są ze mną, i wspierają mnie w codziennych trudnościach. Niestety przez moją niepełnosprawność, na żoną spadło wiele dodatkowych obowiązków około domowych. Nie czuję się z tym dobrze, ponieważ też chcę być potrzebny. Na ten moment utrzymujemy się z pensji żony i niewielkich oszczędności, ale na dłuższą metę tak się nie da, chcę wrócić do pracy. Całkowity koszt leczenia to 68 300 zł.

Chciałbym wrócić do sprawności, pierwszym krokiem jest zakup protezy, ale jej koszty są dla mnie ogromne. Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie w drodze do mojego niezależnego życia.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Leszek Orłowski

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.