Krzysztof Sobarnia

Jako kierowca przejechałem 2 000 000 kilometrów, przez blisko 30 lat pracowałem jako przedstawiciel handlowy różnych firm. Byłem zatrudniony na stałe w PZL Dębica jako specjalista do spraw zakupów, miałem stabilną sytuacje życiową. Mam wspaniałą żonę, jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 32 lat. Mamy wspólnie trzy piękne i zdolne córki, wszystkie są już dorosłe. Jestem absolwentem pedagogiki o specjalizacji doradca zawodowy. Jestem zapalonym miłośnikiem wschodnich sztuk walki – przez wiele lat czynnie trenowałem karate kyokushin. Całym sercem harcerz – instruktor ZHP, organizowałem obozy starszoharcerskie. Zszedłem wzdłuż i wszerz Nasze piękne polskie góry. Kocham polskie morze, a szczególnie miejscowość Darłówko, które to z żoną staram się co roku odwiedzać. Rekreacyjnie grywałem w piłkę siatkową, czy nożną. Jestem towarzyski i wesoły, bardzo lubię spędzać czas z ludźmi.

06.09.2023 roku dowiedziałem się, że choruję na złośliwy nowotwór – mięśniako-mięsaka. W ciągu trzech ostatnich miesięcy Nasze życie rodzinne zmieniło się o 180 stopni. Kolejne badania, chemioterapia. W grudniu będąc w szpitalu złamałem nogę, 08.12.2023 roku zdecydowano o konieczności jej amputacji. Obecnie jestem w bardzo słabej kondycji psychicznej, mam straszne bóle fantomowe, które są nie do zniesienia. Jednak moja silna psychika mówi mi, że mam dla kogo walczyć i wiem, że będę potrzebował dobrej protezy, która pozwoli mi wrócić do pracy zawodowej, a przede wszyskim do moich ukochanych dziewczyn. Dlatego proszę Was o wsparcie mojego powrotu do sprawności.

Dziękuję

z dopiskiem Krzysztof Sobarnia

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na