Skip links

Krzysztof Milewski

Krzysiu to żywiołowy pięciolatek. Chodzi do przedszkola, a po nim realizuje się jako przewodnik po świecie dla swojej młodszej siostrzyczki. Zawsze wszędzie Go pełno, jak nie jeździ akurat na swoim ulubionym rowerku, to biega albo kopie piłkę. Często też można Krzysia spotkać w jego pięknym samochodzie, jeździ jak prawdziwy profesjonalny kierowca. Bardzo lubi pływać, jest jak ryba w wodzie. Nasze życie płynęło sobie powoli, dzieci rosły i rozwijały się przynosząc Nam dużo szczęścia i uśmiechu.

Nagle Krzyś dostał gorączki, nie wiedzieliśmy jaka może być przyczyna. Do tego doszła wysypka, zdecydowaliśmy się od razu pojechać do szpitala. Okazało się, że Nasz synek ma poważne zapalenie płuc, które zagraża jego życiu. W lewym płucu pojawił się ropień, który trzeba było natychmiast usunąć operacyjnie. Myśleliśmy, że po operacji wszystko powoli zacznie wracać do normy, ale dostał wstrząsu septycznego, wystąpiła niewydolność wątroby i nerek. Krzyś był w śpiączce prawie trzy tygodnie. To były najtrudniejsze tygodnie Naszego życia. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii, diagnostyka jeszcze się nie zakończyła, czekamy na wyniki badań. Mamy nadzieję, że najgorsze mamy już za sobą. Krzysiu cały czas jest pod tlenem, ma rurkę tracheostomijną. Są podejmowane próby odłączenia go od respiratora. Powoli, małymi kroczkami zaczyna wracać napięcie mięśniowe, są próby siadania. Nasz synek będzie potrzebował intensywnej rehabilitacji, której całkowity koszt wynosi 99 800 zł. Pomóżcie Nam w walce o zdrowie Krzysia. Chciałby wrócić do domu, do swoich ulubionych zabaw.

Rodzice

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.