Skip links

Krystian Rogaczewski

Krystian ma duszę podróżnika, zwiedzał świat kiedy tylko miał ku temu okazje. Skończył studia informatyczne. Pracował jako przedstawiciel handlowy w dużej międzynarodowej firmie. Po wybuchu pandemii firma zdecydowała o zmianie trybu pracy na zdalną. Krystian przeszedł COVID, ale na szczęście bezobjawowo.

Jest wielkim fanem motoryzacji, kocha samochody. Często majsterkuje w warsztacie, a w wolnym czasie jeździ ze znajomymi na różnego rodzaju eventy z tym związane. Jest bardzo pomocnym mężczyzną, nigdy nikomu nie odmówił wsparcia.
Aż do lutego 2021 roku, kolejny zwyczajny poranek. Krystian podłączył się do systemu i zaczął dzień pracy. Mama próbowała skontaktować się telefonicznie, ale bezskutecznie. Bardzo się denerwowała, ponieważ zawsze nawet jak nie odbierał to wysyłał wiadomość. Zadzwoniła do starszego syna żeby ktoś sprawdził co się dzieje z Krystianem. Kolega poszedł sprawdzić, okazało się, że telefon ciągle dzwonił w mieszkaniu, a samochód stał przed domem. Natychmiast zadzwonił po służby. Okazało się, że Krystian miał udar, został zaintubowany i przewieziony do szpitala. Pojawiła się afazja i padaczka poudarowa.

Obecnie chodzi z pomocą laski, i ćwiczy logopedycznie. Nadal ma niedowład prawej strony. Przed Krystianem jeszcze długa i ciężka praca, którą najlepiej byłoby kontynuować w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym. Całkowity koszt to 63 000 zł. Są to ogromne nakłady finansowe, które przekraczają Nasze możliwości. Wesprzyjcie Nas w walce o sprawność Krystiana, ma jeszcze wiele planów i marzeń.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Krystian Rogaczewski

Poznaj pozostałych podopiecznych

Rafał Chudoba

Mężczyzna, który docenia małe rzeczy. Ma wspaniałą żonę i rosnącego jak na drożdżach synka. Lubią spędzać razem czas w aktywny sposób. Organizują wspólnie wiele wycieczek,

Dowiedz się więcej »

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.