Konrad Piechocki

Konrad ma 20 lat. Niósł pomoc innym jako strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokietnicy. Uwielbiał uprawiać sport – w wolnej chwili grał w piłkę nożną. Od zawsze marzył, żeby zostać zawodowym strażakiem oraz kierowcą ciężarówki. Niestety w wyniku zakrzepicy konieczna była amputacja kończyny. Dziś Konrad próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale wierzy, że dobra proteza i odpowiednia rehabilitacja pozwolą mu jeszcze wrócić do realizacji jego planów, że będzie mógł pracować, rozwijać się i założyć rodzinę.

z dopiskiem Konrad Piechocki

Maciej Kłysz

Maciek na co dzień pracował za granicą. Ma dużą rodzinę oraz szerokie grono przyjaciół i znajomych. Jest bardzo zżyty ze swoimi najbliższymi, mimo odległości, która

Alfred Podolski