Skip links

Katarzyna Pietrzak

Kasia to kobieta pełna energii i pasji do działania. Chodząca iskierka. Mówi, że nie ludzie są dla niej, a Ona jest dla ludzi. Nie bez przyczyny wykształciła się jako opiekun medyczny. Praca to jej ogromna pasja, sama określa siebie jako pracoholiczkę. Przez prawie 10 lat pracowała w szpitalu na Kamieńskiego we Wrocławiu i kilka kolejnych w szpitalu w Oławie. Niestety z przyczyn zdrowotnych – przeszła kilka operacji kręgosłupa nie otrzymała kwalifikacji medycznej do kontynuowania pracy jako opiekun. Musiała się przekwalifikować. Tak od ładnych paru lat pracuje jako barmanka w małym, kameralnym barze w miejscu swojego zamieszkania. Ma dwóch synów i dwie córki. Jest babcią sześciorga wnucząt. Ma to szczęście, że syn znalazł mieszkanie tuż nad nią i dwójkę maluchów ma obok siebie.

W ubiegłym roku zaczęły pojawiać się niepokojące objawy, ale Kasia twierdziła, że to na pewno z przepracowania. Zdecydowała się jednak na zrobienie badań, bo niepokoił ją niski poziom hemoglobiny. Lekarze poszerzyli diagnostykę, zrobili tomograf i rezonans. Postawili całkowicie niespodziewaną diagnozę stwardnienia rozsianego. Od tamtej pory Kasia jest w trybie akcji. Dostała się do programu lekowego, regularnie ćwiczy, dba o siebie i stara się wykorzystać jak najwięcej dostępnych możliwości rehabilitacyjnych. Wie, że konieczne jest zachowanie ciągłości rehabilitacyjnej, dlatego zwraca się z prośbą o wsparcie.

Dziękujemy

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Katarzyna Pietrzak

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.