Skip links

Karol Krawczyk

Karol to aktywny mężczyzna, dla którego ważna jest rodzina i pielęgnowanie ogniska domowego. Jest już na zasłużonej emeryturze, ale mimo to był aktywny zawodowo. Karol to mężczyzna, który żadnej pracy się nie boi, ale najważniejszym projektem dla Niego jest Dom. Każdą wolną chwilę i środki przeznacza na kolejne modernizacje i naprawy. Ma kochającą żonę i wspaniałą córkę. Jak przystało na wesołą rodzinkę mają również psa.

Kilka lat temu zaczęły się pojawiać kłopoty ze zdrowiem, podudzie zaczęło puchnąć, ale przez dłuższy czas nie postawiono prawidłowej diagnozy… W końcu okazało się, że to nowotwór podudzia prawego. Praktycznie od razu zalecono przeprowadzenie amputacji, ale emocjonalnie nie był na to gotowy, więc nie zgodził się.

Noga cały czas była spuchnięta, ale normalnie chodził i funkcjonował. Aż do momentu, kiedy pojawił się ogromny ból, chodzenie było możliwe wyłącznie o kulach. Okazało się, że nowotwór zaatakował szpik kostny. Wtedy Karol przestał się wahać i w trybie przyspieszonym przeprowadzono amputację. Obecnie ma silne bóle fantomowe i mierzy się z nową rzeczywistością. Na szczęście ma wsparcie bliskich, którzy motywują go do ćwiczeń.

Chce szybko stanąć na nogi i wrócić do realizacji swoich planów sprzed amputacji. Żeby było to możliwe potrzebuje protezy i rehabilitacji, których koszt znacznie przekracza jego możliwości. Całkowity koszt to 47 300zł. Karol potrzebuje Naszego wsparcia.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Karol Krawczyk

Poznaj pozostałych podopiecznych

Maciej Kłysz

Maciek na co dzień pracował za granicą. Ma dużą rodzinę oraz szerokie grono przyjaciół i znajomych. Jest bardzo zżyty ze swoimi najbliższymi, mimo odległości, która

Dowiedz się więcej »

Alfred Podolski

Pracowałem przez 40 lat na Koksowni. Byłem aktywnym człowiekiem. Opiekowałem się wnuczkami co wnosiło niesamowitą radość do mojego życia. Bardzo lubię jeździć autem. Często także

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.