Skip links

Karol Krawczyk

Karol to aktywny mężczyzna, dla którego ważna jest rodzina i pielęgnowanie ogniska domowego. Jest już na zasłużonej emeryturze, ale mimo to był aktywny zawodowo. Karol to mężczyzna, który żadnej pracy się nie boi, ale najważniejszym projektem dla Niego jest Dom. Każdą wolną chwilę i środki przeznacza na kolejne modernizacje i naprawy. Ma kochającą żonę i wspaniałą córkę. Jak przystało na wesołą rodzinkę mają również psa.

Kilka lat temu zaczęły się pojawiać kłopoty ze zdrowiem, podudzie zaczęło puchnąć, ale przez dłuższy czas nie postawiono prawidłowej diagnozy… W końcu okazało się, że to nowotwór podudzia prawego. Praktycznie od razu zalecono przeprowadzenie amputacji, ale emocjonalnie nie był na to gotowy, więc nie zgodził się.

Noga cały czas była spuchnięta, ale normalnie chodził i funkcjonował. Aż do momentu, kiedy pojawił się ogromny ból, chodzenie było możliwe wyłącznie o kulach. Okazało się, że nowotwór zaatakował szpik kostny. Wtedy Karol przestał się wahać i w trybie przyspieszonym przeprowadzono amputację. Obecnie ma silne bóle fantomowe i mierzy się z nową rzeczywistością. Na szczęście ma wsparcie bliskich, którzy motywują go do ćwiczeń.

Chce szybko stanąć na nogi i wrócić do realizacji swoich planów sprzed amputacji. Żeby było to możliwe potrzebuje protezy i rehabilitacji, których koszt znacznie przekracza jego możliwości. Całkowity koszt to 47 300zł. Karol potrzebuje Naszego wsparcia.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.