Skip links

Kamil Nowak

Kamil jest Polakiem, który prawie 18 lat mieszkał w stanie New Jersey, USA. Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję go poznać, to wiesz, że od zawsze był pozytywnie nastawiony do życia, miał poczucie humoru i był bardzo pomocny w stosunku do swoich bliskich jak i przypadkowo spotkanych osób. Kamil jest fajterem i już nie raz pokazywał swoją siłę na sali treningowej, jednak teraz musi walczyć o swoje zdrowie.

Miał ciężki wypadek samochodowy nocą 11 lutego 2023 roku. Na całe szczęście Kamil żyje, aczkolwiek został bardzo mocno poturbowany. Doszło do złamania kręgosłupa, żeber, prawej ręki oraz amputowano część dwóch palców u lewej dłoni. Podczas trzech operacji, które się dotychczas wydarzyły, ponad dziesięcioro lekarzy walczyło o jego życie i zdrowie. Lekarze widząc Kamila jak walczy z całą tą sytuacją, powiedzieli, że jest bardzo silnym, młodym chłopakiem, ale niestety jest sparaliżowany od pasa w dół.

Kamil przez całe swoje życie był aktywny fizycznie, grał w piłkę nożną, a później zmienił dyscyplinę na podnoszenie ciężarów. Dzięki dyscyplinie z jaką musiał się codziennie mierzyć na treningach, ma stalową psychikę i zawsze walczy do samego końca. Mamy ogromną nadzieje, że siła fizyczna i psychiczna Kamila pomoże mu w jego rekonwalescencji.

Postarajmy się dać Kamilowi szansę, by mógł ponownie cieszyć się życiem!

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Kamil Nowak

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.