Kamil Michalik

Kamil to pełen energii i marzeń osiemnastolatek. Od najmłodszych lat był bardzo aktywny. W szkole nauczyciele wychowania fizycznego zawsze typowali go na wszelkiego rodzaju zawody sportowe, szczególnie jeżeli chodzi o sporty drużynowe. W swoich wolnych chwilach bardzo lubi jeździć na rowerze i łyżwach. Chodzi do szkoły zawodowej na kierunek mechanika samochodowego. Po szkole jak to młodzi mężczyźni, zajmują się swoimi sprawami. Kamil należy do osób, które ciężko zastać w domu. Spędza czas na zewnątrz, ze znajomymi i rodziną. Zdecydowanie jest pozytywną postacią, miły kulturalny, spontaniczny. Niezwykle łatwo nawiązuje relacje, jest bardzo otwarty na drugiego człowieka. Ma w sobie niesamowite pokłady energii, ogrom pomysłów i pozytywne nastawienie.

Wszystko się dobrze układało, szkoła, bliscy, plany na przyszłość. Niestety w jeden z lipcowych dni Kamil wracając z kolegą do domu miał wypadek. Spadł z wysokości trzech metrów na plecy. Doszło do urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. W tym momencie świat się na chwilę zatrzymał, wszyscy byliśmy przerażeni. Na szczęście nie był to uraz zagrażający życiu. Kamil ma porażenie kończyn dolnych. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji i dopasowanego sprzętu, dzięki któremu będzie mógł być samodzielny i z optymizmem planować swoje dorosłe życie.

Kochająca Rodzina

z dopiskiem Kamil Michalik

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na