Skip links

Kamil Michalik

Kamil to pełen energii i marzeń osiemnastolatek. Od najmłodszych lat był bardzo aktywny. W szkole nauczyciele wychowania fizycznego zawsze typowali go na wszelkiego rodzaju zawody sportowe, szczególnie jeżeli chodzi o sporty drużynowe. W swoich wolnych chwilach bardzo lubi jeździć na rowerze i łyżwach. Chodzi do szkoły zawodowej na kierunek mechanika samochodowego. Po szkole jak to młodzi mężczyźni, zajmują się swoimi sprawami. Kamil należy do osób, które ciężko zastać w domu. Spędza czas na zewnątrz, ze znajomymi i rodziną. Zdecydowanie jest pozytywną postacią, miły kulturalny, spontaniczny. Niezwykle łatwo nawiązuje relacje, jest bardzo otwarty na drugiego człowieka. Ma w sobie niesamowite pokłady energii, ogrom pomysłów i pozytywne nastawienie.

Wszystko się dobrze układało, szkoła, bliscy, plany na przyszłość. Niestety w jeden z lipcowych dni Kamil wracając z kolegą do domu miał wypadek. Spadł z wysokości trzech metrów na plecy. Doszło do urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. W tym momencie świat się na chwilę zatrzymał, wszyscy byliśmy przerażeni. Na szczęście nie był to uraz zagrażający życiu. Kamil ma porażenie kończyn dolnych. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji i dopasowanego sprzętu, dzięki któremu będzie mógł być samodzielny i z optymizmem planować swoje dorosłe życie.

Kochająca Rodzina

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Kamil Michalik

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.