Skip links

Kamil Karasiewicz

Moje dni do tej pory były podporządkowane rytmowi pracy. Pochodzę z Głogowa, i tam też mieszkam. Pracuje na kopalni, jestem zadowolony z życia. W wolnych chwilach staram się być aktywny, dużo biegam. Spędzam czas ze znajomymi na mieście. Organizuję wypady w góry, nad jezioro. Chwile na świeżym powietrzu to dla mnie niesamowity relaks. Od czasu do czasu chodzę na strzelnicę, postrzelać z wiatrówki.

Mam trochę planów, w pierwszej kolejności chcę w końcu zrobić prawo jazdy i kupić własny samochód. W dalszej perspektywie planuję wynajęcie mieszkania tylko dla siebie, ponieważ do tej pory mieszkam w małym mieszkaniu z mamą.

Niestety wszystkie moje plany i cele legły w gruzach. W czerwcu 2023 roku w wyniku wypadku straciłem rękę. Amputację przeprowadzono na całej kończynie.

Obecnie staram się zaadaptować do nowej rzeczywistości i stawiać czoła przeciwnościom jakie mnie spotykają. Marzę o tym, żeby mieć protezę, ale to ogromny koszt, na który po prostu mnie nie stać. Bez protezy i rehabilitacji moje plany o zrobieniu prawa jazdy i samodzielnym mieszkaniu są na razie nierealne. Po prostu chcę zacząć wszystko od nowa, nie zamierzam się poddawać, całe życie dopiero przede mną.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 
z dopiskiem Kamil Karasiewicz

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.