Kamil Brodacki

Kamil to mężczyzna w sile wieku. Z zawodu jest mechanikiem, natomiast od szesnastu lat pracuje w jednej firmie, obecnie na stanowisku kierownika produkcji. Jest niesamowicie zaangażowany w swoją pracę, zależy mu na dobrej atmosferze w swoim zespole. Każdą wolną chwilę spędza ze mną i córką, wpadając na coraz to nowe pomysły aktywnego spędzania czasu. Uwielbia majsterkować przy swoim motocyklu, regularnie planuje wycieczki i różne wyjazdy.

Jeżeli można coś powiedzieć o Kamilu to na pewno, że jest bardzo pracowitym, uczciwym i empatycznym człowiekiem. To typ podróżnika, chętnie zwiedza świat i doświadcza nowych kultur. Każdą majówkę spędzaliśmy nad morzem, stało się to Naszą coroczną tradycją. W ciepłych miesiącach starał się wszędzie jeździć swoim ukochanym motocyklem. Wakacje mieliśmy zaplanowane w pięknych zagranicznych krajobrazach. Odliczaliśmy dni do wyjazdu.

Niestety 25-ego maja 2023 roku podczas powrotu z pracy doszło do wypadku. Kamil jak co dzień jechał swoim motocyklem. W wyniku zdarzenia natychmiast został przetransportowany do szpitala. Okazało się, że doszło do urazu rdzenia kręgowego w odcinku piersiowym. Obecnie Kamil jest sparaliżowany, nie ma czucia w kończynach dolnych. Jego charakter nie pozwala się poddawać, chciałby jak najszybciej wrócić do sprawności, która pozwoli mu na powrót do domu i do pracy. Potrzebna jest intensywna, specjalistyczna rehabilitacja. Teraz jak nigdy potrzebuje Twojego wsparcia.

z dopiskiem Kamil Brodacki

Grzegorz Błaszczyk

Grzesiek pochodzi z Wrocławia, ale mieszka obecnie w Pabianicach. 20 lat temu przyjechał na sześciomiesięczną delegację, podczas której poznał kobietę, która okazała się jego drugą

Waldemar Rożen

Nazywam się Waldemar. W tym roku skończę 54 lata. Mam dorosłego syna, z niepełnosprawnością w stopniu znacznym – trisomia dwudziestego pierwszego chromosomu, czyli zespół Downa.