Skip links

Kacper Krakowski

W wyniku wypadku drogowego straciliśmy najwspanialszego człowieka, naszego tatusia. Nasza młodsza siostrzyczka również ucierpiała.

21 letni chłopak, pełen marzeń i planów na życie, któremu cudem udało się przeżyć wypadek, czołówkę osobówki z tirem. Jeszcze chwile temu lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie, jednak udało się go wybudzić ze śpiączki! Obecnie Kacper potrzebuje intensywnej rehabilitacji.

To jest cud, który musimy wykorzystać, aby Kacper mógł dalej żyć. Dostał szanse i chce zrobić wszystko, aby mógł w przyszłości normalnie żyć.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Markowski

To młody mężczyzna, który ma marzenia o założeniu rodziny i stworzeniu spokojnego domu, w  cichym miejscu, w okolicy lasów, gór, przyrody. Pracował jako kierowca autobusu.

Dowiedz się więcej »

Roman Pasierb

Posiadał własną działalność gospodarczą, niestety musiał z niej zrezygnować po zawale i udarze. Gdy już przebywał w domu to zajmował się pasieką. Pszczoły to jego

Dowiedz się więcej »

Wioletta Michałek

Przed wypadkiem pracowałam jako księgowa, na samodzielnym stanowisku. Prowadziłam finanse średniej firmy. Aktywnie uczestniczyłam w życiu społecznym.  Dbałam o kondycję, biegałam, byłam aktywna. Po uderzeniu

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.