Skip links

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na zdrowiu. Pojawiały się coraz to nowe schorzenia, więc zrezygnowałam z pracy i przeszłam na tak zwaną opiekę nad osobą starszą i niesamodzielną. Dzięki temu mogłam jej towarzyszyć do ostatnich chwil. Po śmierci babci kontynuowałam pracę jako opiekunka osób starszych. W wolnym czasie chętnie gotuje przeróżne potrawy. Na co dzień w życiu towarzyszą mi moje dwie kotki: Rysia i Tosia. Dają mi dużo ciepła i miłości.

Choruję na cukrzyce, którą staram się regulować insuliną. Niestety spowodowała spustoszenie w moim organizmie, zaczęły pojawiać się zmiany martwicze w obu stopach. Włączono leczenie farmakologiczne i zaproponowano operacje. Usunięto zmiany martwicze i zrobiono drenaż. Było lepiej, ale za jakiś czas trzeba było amputować palec lewej stopy. W kolejnych dobach pojawiło się zakażenie w prawym podudziu. Zadecydowano o konieczności amputowania prawej nogi na wysokości uda. Obecnie mieszkam na czwartym piętrze w bloku bez windy. Nie jestem w stanie wydostać się z mieszkania. Staram się uczyć się wykonywania codziennych czynności od nowa. Nie zamierzam się poddać, bardzo chciałabym mieć protezę i wrócić do moich wcześniejszych zajęć i pasji. Żeby było to możliwe potrzebuję Waszego wsparcia w zakupie protezy i specjalistycznej rehabilitacji.

Dziękuję z całego serca,
Justyna

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Justyna Stępień

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.