Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na zdrowiu. Pojawiały się coraz to nowe schorzenia, więc zrezygnowałam z pracy i przeszłam na tak zwaną opiekę nad osobą starszą i niesamodzielną. Dzięki temu mogłam jej towarzyszyć do ostatnich chwil. Po śmierci babci kontynuowałam pracę jako opiekunka osób starszych. W wolnym czasie chętnie gotuje przeróżne potrawy. Na co dzień w życiu towarzyszą mi moje dwie kotki: Rysia i Tosia. Dają mi dużo ciepła i miłości.

Choruję na cukrzyce, którą staram się regulować insuliną. Niestety spowodowała spustoszenie w moim organizmie, zaczęły pojawiać się zmiany martwicze w obu stopach. Włączono leczenie farmakologiczne i zaproponowano operacje. Usunięto zmiany martwicze i zrobiono drenaż. Było lepiej, ale za jakiś czas trzeba było amputować palec lewej stopy. W kolejnych dobach pojawiło się zakażenie w prawym podudziu. Zadecydowano o konieczności amputowania prawej nogi na wysokości uda. Obecnie mieszkam na czwartym piętrze w bloku bez windy. Nie jestem w stanie wydostać się z mieszkania. Staram się uczyć się wykonywania codziennych czynności od nowa. Nie zamierzam się poddać, bardzo chciałabym mieć protezę i wrócić do moich wcześniejszych zajęć i pasji. Żeby było to możliwe potrzebuję Waszego wsparcia w zakupie protezy i specjalistycznej rehabilitacji.

Dziękuję z całego serca,
Justyna

z dopiskiem Justyna Stępień

Adrian Tyszka