Józef Banasiak

Pan Józef ma 56 lat, mieszka w małej wsi niedaleko Namysłowa. Jest człowiekiem samotnym, który ma dodatkowo pod opieką dwa piękne psy. Miażdżyca oraz nadciśnienie tętnicze na które choruje od ponad 10 lat, doprowadziły w lutym tego roku do amputacji lewej nogi na wysokości uda. Pan Józef dotychczas pracował w tartaku, do którego ma olbrzymią ochotę wrócić. Pomimo swojej niepełnosprawności świetnie sobie radzi i jest człowiekiem bardzo radosnym i uśmiechniętym. Zebrane środki pozwoliły by mu na zakup zaawansowanej protezy, rehabilitację oraz powrót do aktywności zawodowej.

z dopiskiem Józef Banasiak

Alfred Podolski

Pracowałem przez 40 lat na Koksowni. Byłem aktywnym człowiekiem. Opiekowałem się wnuczkami co wnosiło niesamowitą radość do mojego życia. Bardzo lubię jeździć autem. Często także

Antonio Nota