Jolanta Przeorska

POMIMO – to słowo towarzyszy mi już ponad 20 lat… Żyję pomimo, że mój organizm przeszedł wiele wyniszczających operacji, chemioterapii, radioterapii. Byłam aktywna fizycznie i zawodowo, pomimo że ciało było osłabione i odmawiało posłuszeństwa. Mam nadzieję na odzyskanie sprawności, pomimo że nowotwór odebrał mi prawą nogę. Po wieloletniej walce o zdrowie, wciąż mam w sobie motywację, ale brakuje mi możliwości finansowych na dalsze etapy powrotu do samodzielności. Dziś proszę Ciebie o wsparcie w zbieraniu środków na zakup protezy oraz rehabilitację, których koszt wynosi: 157 500 zł Twoja pomoc w zbiórce pozwoli mi stanąć na nogi i dalej cieszyć się życiem. Pochodzę z Jeleniej Góry, którą nazywam najbardziej ukochanym miejscem na Ziemi. To tu stawiałam swoje pierwsze kroki w sporcie reprezentując barwy klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra a później AZS-AWF Wrocław. Moje życie zawodowe również związałam było z pasją. Pracowałam przez 33 lata w szkole sportowej jako nauczycielka i trenerka lekkiej atletyki. Jednak sukcesy zawodowe nigdy nie były ważniejsze niż moje największe życiowe skarby: córka oraz dwie wnuczki. To dla nich wciąż motywuję się do walki z nowotworem, mając ich wsparcie. Kiedy we wrześniu tego roku 2022 lekarze jednogłośnie zadecydowali, że jedynie całkowita amputacja prawej nogi da mi szansę na dalsze życie, zgodziłam się, chcąc spędzić kolejne lata u boku moich najbliższych. Sytuacja w jakiej się znalazłam jest dla mnie bardzo trudna, nagle moje ukochane kije do górskich wycieczek zastąpił wózek inwalidzki a każda codzienna czynność wymaga pomocy innych. Aktualnie jestem na etapie leczenia i przygotowania do zaprotezowania, ale to początek mojej drogi powrotu do sprawności. Proszę o wsparcie w zebraniu 157 500 zł na rehabilitację oraz protezę, które pozwolą mi stanąć na nogi.

Dziękuję za każdą pomoc.

Jola