Skip links

Joanna Myśliwiec

Asia była osobą pełną radości i energii do życia. Kochała muzykę i taniec. Najważniejszą osobą w Jej życiu dla , której życie by oddała jest Jej syn Piotr. W ostatnim czasie pracowała w renomowanej restauracji jako pomoc kucharza – lubiła swoją pracę . Jednak Jej los potoczył się zupełnie inaczej ,nie przewidywalnie  dla wszystkich  to był cios dla całej rodziny. 

Dnia 29.02.2023 Asia trafiła do szpitala w Krośnie na oddział gastrologiczny z ostrym zapaleniem trzustki . Doszło do zatrzymania akcji serca – nastąpiła reanimacja i została przewieziona na oddział intensywnej terapii dnia  2.03.2023.  Jak się później okazało na wskutek niedotlenienia doszło do nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. Na początku pobytu Asi na OIOM- ie  była kontaktowa , ruszała nogami , rękami . Była przypinana pasami , ponieważ wyciągała rurki od aparatury . Z dnia na dzień stan siostry się pogarszał i pogarsza. Co się później okazało Asia przeszła udar mózgu , konsekwencjami jego następstwa jest utrata wzroku. Jej serce musi być monitorowane . Karmiona jest przez rurki (PEG). Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć , że siostra jest nie kontaktowa. Wszyscy jednak mamy nadzieję , że stan siostry się poprawi.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Joanna Myśliwiec

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.