Jarosław Radoń

Pan Jarosław przed wypadkiem dużo pracował, aby zapewnić najpotrzebniejsze rzeczy swojej rodzinie. Posiada duże doświadczenie w robieniu dachów czy kładzeniu tynków. Gdy miał tylko chwilę wolną uwielbiał razem z partnerką spędzać czas z dziećmi. Ma trójkę wspaniałych dzieci Sabinę, Martynkę i najmłodszego Kubę.

Pan Jarosław uległ nieszczęśliwemu wypadku komunikacyjnemu. Jechał jako pasażer. Sam niewiele pamięta jak doszło do niego. W wyniku tego wypadku dostał urazu rdzenia, niedowładu czterokończynowego. Jest osobą, która potrzebuje długiej i stałej rehabilitacji oraz zniesienia barier dla osób niepełnosprawnych w jego domu. Pomóżmy kochanemu tacie i partnerowi wrócić do zdrowia.