Skip links

Janusz Jezierski

Janusz – wspaniały mąż i tata o wielkim sercu, znany w środowisku lokalnym ze swojej aktywności społecznej – potrzebuje naszej pomocy! Problemy zdrowotne, które od 2007 roku towarzyszą mu na każdym kroku, doprowadziły do amputacji nogi. Ta przykra sytuacja nie przygasiła jego zapału do walki o swoją sprawność. Na przeszkodzie do realizacji celu stanęły jednak pieniądze a dokładnie 68 000 zł, które pozwolą na rehabilitację i zakup odpowiedniej protezy. Dzięki waszemu wsparciu, Janusz będzie mógł znów wrócić do dawnego życia.

25 lat pracy w kopalni oraz działalność na rzecz Związków Zawodowych łączył z życiem rodzinnym. Mimo wielu obowiązków zawsze znajdował czas na organizowanie licznych wydarzeń dla dzieci czy rodziców z lokalnej szkoły oraz miejsca pracy. Wraz z przejściem na emeryturę zaczęły pojawiać się liczne problemy zdrowotne, a najgroźniejszym z nich była Cukrzyca. Pierwszym poważnym sygnałem było usunięcie zaćmy oka oraz zakrzepica żył głębokich. W marcu 2022 roku po operacji części stopy, nieustający ból lewej nogi doprowadził do całkowitej amputacji kończyny powyżej kolana. Utrata sprawności przerwała jego dotychczasową aktywność społeczną i ograniczyła realizację innych pasji. Po amputacji nogi, Janusz potrafił znaleźć w sobie siłę i motywację w powrocie do sprawności. 5 dni po operacji został skierowany na Oddział Rehabilitacji, gdzie z dużym zapałem postanowił przygotować się do nowej rzeczywistości. Mimo, że jego życie zmieniło się i obecnie jest mocno ograniczone, ma nadzieje, że dzięki protezie znowu będzie mógł wrócić do swojego aktywnego życia sprzed amputacji. Dzięki Twojej pomocy utwierdzi się w tym przekonaniu. Prosimy, pomóż Januszowi w odzyskaniu samodzielności i spełnianiu swoich pasji oraz marzeń.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Janusz Jezierski

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.