Jakub Tomaszewski

Witam, nazywam się Jakub Tomaszewski. W tym roku skończę 32lata. 23 września 2019 roku przeżyłem ciężki wypadek samochodowy. Czas się dla mnie zatrzymał, straciłem nogę i możliwość normalnego funkcjonowania. Jestem silny i podniosłem się po tym, ale bez protezy nogi niewiele więcej mogę zdziałać. Chcę móc z córką pływać, chodzić na basen, jeździć na wakacje nad morze. Nie chcę żeby widziała, że mam jakieś ograniczenia. Chcę żyć normalnie. Planuję wrócić do pracy i znów prowadzić ciężarówkę. 5 ostatnich lat przed wypadkiem spędziłem za kółkiem i to jest coś co planuję w życiu robić. Chcę wrócić do normalnego życia i wiem, że z Waszą pomocą mi się to uda.