Skip links

Jacek Suszka

Gdy 29 czerwca 2022 roku Jacek poszedł do pracy nic nie zapowiadało, jak tragicznie potoczy się ten dzień. Fatalny w skutkach upadek z dużej wysokości doprowadził do tego, że nasz kochany i niegdyś pełen energii mąż i ojciec po długich tygodniach walki o życie, dziś toczy ciężki bój o powrót do sprawności.  Obecnie oddycha przez rurkę tracheotomijną i jest odżywiany przez PEG-a, każdego dnia wraz z grupą specjalistów pracuje nad powrotem do zdrowia.

Jacek od najmłodszych lat jest związany ze sportem – od dziecka trenował narciarstwo biegowe. W sezonie zimowym sędziował zawody narciarskie oraz służył pomocą podczas nauki jazdy na nartach. Latem lubił jeździć na rowerze, grać w piłkę i biegać – regularnie startował w biegu AGH w Krakowie. Z okazji swoich 50 urodzin przebiegł 50 km! Zawsze wesoły i pozytywnie nastawiony, na jego bezinteresowną pomoc można było liczyć nawet w środku nocy. Dziś sam potrzebuje Waszej pomocy i wsparcia. W domu czeka na niego ukochany pies Dredzik. Chcemy zrobić wszystko, aby odzyskać tego rodzinnego, wesołego i energicznego człowieka, jakim był Jacek.

Koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają nasze rodzinne możliwości, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie. Wierzymy, że Wasze ogromne serca pomogą wrócić Jackowi do sprawności i znów będzie mógł cieszyć się życiem i robić to co kocha.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.