Skip links

Jacek Malicki

Nazywam się Jacek Malicki. Mam 52 lata. Posiadam gospodarstwo rolne i dotychczas zajmowałem się sadownictwem. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu – w wolnych chwilach łowić ryby lub wybrać się do lasu. Wolny czas spędzam w towarzystwie swojej rodziny – żony, dwójki dzieci i wnucząt. Podczas prac porządkowych we własnym lasku 30.12.2020 doszło do wypadku. Po przetransportowaniu do szpitala stwierdzono uraz kręgosłupa – złamanie wybuchowe w odcinku piersiowym i porażenia kończyn dolnych. Niezbędna była szybka operacja, która odbyła się następnego dnia. Od tego czasu staram się podejmować próby rehabilitacji, której organizacja ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną jest utrudniona.

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.