Skip links

Izabela Kubiak

Cześć, jestem Iza. Z wykształcenia zawodowego jestem księgową. Od wielu lat pracuje w obsłudze klienta. Zdecydowanie lubię swoją pracę. Uwielbiam spędzać czas w swoim zaciszu domowym, zdecydowanie nie określiłabym siebie jako osoby towarzyskiej. Najchętniej w swoim wolnym czasie czytam książki, tak naprawdę o każdej tematyce, ale do moich ulubionych należy fantasy i science-fiction.

W marcu okazało się, że w wyniku wcześniej niezdiagnozowanej cukrzycy doszło do poważnych powikłań zdrowotnych. Konieczna była amputacja kineplastyczna na poziomie podudzia prawego. To był moment, który całkowicie mnie zaskoczył, nigdy w życiu nie spodziewałam się, że stracę nogę. Zabieg przeprowadzono całkowicie nieoczekiwanie, a tydzień pobytu w szpitalu zupełnie nie przygotował mnie na nową rzeczywistość, zmiany w życiu, które nastąpiły. Obecnie pracuję zdalnie, dobrze, że mam taką możliwość.

Dzięki wsparciu moich najbliższych, a w szczególności mamy i siostry udało mi się jakoś zorganizować codzienne funkcjonowanie, ale wiem, że czeka mnie jeszcze długa droga powrotu do samodzielności. Chcę zakupić protezę, ale jej całkowity koszt to 47 300 zł.

Będę wdzięczna za każdą pomoc, Iza

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.