Skip links

Ireneusz Chmielewski

Irek jest energicznym mężczyzną, w przysłowiowym kwiecie i sile wieku. Zawodowo pracuje jako kierowca magazynu. Jest fanem motoryzacji, dużo czasu spędzał na majsterkowaniu w garażu. Bardzo lubi jeździć różnego rodzaju samochodami. Odkąd pamiętamy jest wielkim pasjonatem piłki nożnej, zarówno w formie aktywnej czyli grania, jak i oglądania. Zdecydowanie jest człowiekiem pracy, uważał, że firma sobie bez niego nie poradzi. Po pracy hobbistycznie zajmuje się car detailingiem, sprawie mu to niesamowitą radość i satysfakcję. Niestety przez swój pracoholizm zaniedbywał stan zdrowia, Irek od kilku lat choruje na cukrzycę, ale ciężko mu było znaleźć czas na regularne wizyty u specjalistów.

Mieszka z bratem i mamą, mama jest schorowana i dzielili między sobą opiekę nad nią. Aż do tego feralnego dnia, kiedy Irek spadł ze schodów we własnym domu. Doznał urazu czaszkowo-krzyżowego. Lekarze nie przedstawiali zbyt pozytywnych rokowań, nie dawali szans na pionizację. W wyniku urazu jest również afazję. Na szczęście mimo niezbyt ciekawych prognoz Irek siedzi samodzielnie, porusza się z pomocą drugiej osoby. Chce wrócić do swojego codziennego życia, do rozmów z innymi ludźmi, a przede wszystkim do pracy i swojego hobby. Od razu ożywia się i chce aktywnie rozmawiać, w momencie gdy ktoś wspomni o samochodach. Bardzo chcemy żeby wrócił do sprawności i był takim żywiołowym mężczyzną jak przed wypadkiem. Żeby było to możliwe konieczna jest intensywna rehabilitacja specjalistyczna. Całkowity koszt to 47 300 zł.

Rodzina

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.