Ireneusz Chmielewski

Irek jest energicznym mężczyzną, w przysłowiowym kwiecie i sile wieku. Zawodowo pracuje jako kierowca magazynu. Jest fanem motoryzacji, dużo czasu spędzał na majsterkowaniu w garażu. Bardzo lubi jeździć różnego rodzaju samochodami. Odkąd pamiętamy jest wielkim pasjonatem piłki nożnej, zarówno w formie aktywnej czyli grania, jak i oglądania. Zdecydowanie jest człowiekiem pracy, uważał, że firma sobie bez niego nie poradzi. Po pracy hobbistycznie zajmuje się car detailingiem, sprawie mu to niesamowitą radość i satysfakcję. Niestety przez swój pracoholizm zaniedbywał stan zdrowia, Irek od kilku lat choruje na cukrzycę, ale ciężko mu było znaleźć czas na regularne wizyty u specjalistów.

Mieszka z bratem i mamą, mama jest schorowana i dzielili między sobą opiekę nad nią. Aż do tego feralnego dnia, kiedy Irek spadł ze schodów we własnym domu. Doznał urazu czaszkowo-krzyżowego. Lekarze nie przedstawiali zbyt pozytywnych rokowań, nie dawali szans na pionizację. W wyniku urazu jest również afazję. Na szczęście mimo niezbyt ciekawych prognoz Irek siedzi samodzielnie, porusza się z pomocą drugiej osoby. Chce wrócić do swojego codziennego życia, do rozmów z innymi ludźmi, a przede wszystkim do pracy i swojego hobby. Od razu ożywia się i chce aktywnie rozmawiać, w momencie gdy ktoś wspomni o samochodach. Bardzo chcemy żeby wrócił do sprawności i był takim żywiołowym mężczyzną jak przed wypadkiem. Żeby było to możliwe konieczna jest intensywna rehabilitacja specjalistyczna. Całkowity koszt to 47 300 zł.

Rodzina

z dopiskiem Ireneusz Chmielewski

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na