Skip links

Igor Tyszkowski

Igor to wesoły dwunastolatek. Chodzi do piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu. Jest bardzo inteligentny, życzliwy, pomocny. Po prostu chodząca dobroć wywołująca uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Zawsze ma dookoła siebie wielu przyjaciół i znajomych. Bardzo aktywnie spędzali każdą wolną chwilę. Od roku trenuje boks, złapał niesamowitego bakcyla. Spędza ogrom czasu na różnych boiskach, grając w piłkę. Dużo jeżdżą z chłopakami na hulajnogach i rowerach. Igor ma młodszą siostrę, której pokazuje swój nastoletni świat.

Był kolejny, słoneczny dzień wakacji. Cóż innego można robić niż spędzić go na realizacji pasji z przyjaciółmi poza domem. Chłopcy stwierdzili, że to idealny czas na jazdę na rowerach. Pojechali więc na swoje ulubione tory i skocznie. Niestety podczas jednego z przejazdów Igor zjeżdżając z dolnej części przeszkody upadł i uderzył głową o podłoże. Osoby, które były na miejscu bardzo szybko zareagowały i wezwały pogotowie. Natychmiast po otrzymaniu telefonu pojechałam do szpitala. Okazało się, że doszło do urazu głowy, i nie wiadomo co będzie dalej… Obecnie Igor toczy swoją walkę o zdrowie i sprawność. Każdy, nawet najmniejszy gest jest na wagę złota.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Igor Tyszkowski

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.