Skip links

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi na wysokości uda. Od ponad 8 miesięcy walczę by odzyskać sprawność oraz samodzielność – dla siebie i moich ukochanych córek, które każdego dnia motywują mnie bym znów stanął na „dwie nogi”. Jednak by móc zrobić ten pierwszy krok i wrócić do aktywnego trybu życia, potrzebuję protezy nogi oraz rehabilitacji (nauki chodu). Wasza pomoc w zebraniu około …. pozwoli osiągnąć ten cel. Będę wdzięczny za każdy drobny gest, który pozwoli mi spełnić to marzenie.

Z uwagi na rozlegle obrażenia, przede wszystkim połamania miednicy, byłem przez długi czas unieruchomiony. Lekarze nie dawali mi gwarancji samodzielnego poruszania się. Na dzień dzisiejszy jestem w trakcie kolejnej rehabilitacji, która ma na celu przywrócenie mnie do pełni zdrowia. Dzięki ciężkiej pracy i dotychczasowym działaniom udało mi się wrócić do sprawności na tyle, że przy użyciu wózka inwalidzkiego stałem się osobą samodzielną. Dotychczas potrzebowałem pomocy osób drugich przy najdrobniejszych czynnościach.

Każdego dnia przesuwam granice swoich możliwości i przygotowuje nogę do zaprotezowania. Chcę wrócić do aktywności zawodowej oraz fizycznej a przede wszystkim być sprawnym tatą, który „udźwignie” wychowanie i opiekę swoich córek. Zakup protezy i intensywna rehabilitacja daje mi taką możliwość, dlatego będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc w zbiórce pieniędzy.

Hubert

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Hubert Zaborowski

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.