Hanna Bury

Haneczka ma dopiero osiem miesięcy. Urodziła się w połowie grudnia 2022 roku. Jest Naszym pierwszym dzieckiem. Z niecierpliwością na Nią czekaliśmy, ciąża przebiegała prawidłowo. Odliczaliśmy dni do porodu. Wszystko było przygotowane dla Naszej córeczki. Kiedy w końcu nadszedł ten dzień byliśmy bardzo szczęśliwi. Nie przypuszczaliśmy, że coś niedobrego może się wydarzyć. Niestety doszło do niedotlenienia podczas porodu, które doprowadziło do urodzenia się Hani w zamartwicy. Nasza kruszynka dostała 2 punkty w skali Apgar, nie wiedzieliśmy co będzie dalej.. Od razu wprowadzono metodę hipotermii żeby zredukować konsekwencje niedotlenienia. Była w śpiączce aż miesiąc, to był najtrudniejszy czas w Naszym życiu. Od tamtego momentu praktycznie zamieszkaliśmy w szpitalu.

Po wielu badaniach jak miała trzy miesiące udało Nam się dostać na intensywny turnus rehabilitacyjny. Po tragicznych pierwszych miesiącach Nasza córeczka w końcu zrobiła milowe postępy rozwojowe. Od tamtej pory z każdym dniem obserwujemy małe kroczki.

Jest pod opieką wielu specjalistów, co generuje co miesięczny wysoki koszt, a nie wyobrażamy sobie żebyśmy nie zapewnili Naszej Hani wszystkiego co najlepsze. Przed nią jeszcze ogrom badań, kolejnych konsultacji i regularnej codziennej rehabilitacji. Wesprzyjcie Naszą Rodzinę, w tym trudnym dla Nas czasie. Walczymy o przyszłość Naszego małego Promyczka.

Mama i Tata

z dopiskiem Hanna Bury

Ryszard Koper

Ryszard zawsze był aktywnym mężczyzną. Obecnie ma sześćdziesiąt sześć lat. Zawodowo pracował w wojsku, aktualnie jest na zasłużonej emeryturze. Rodzaj wybranej pracy ściśle wynikał z