Skip links

Grzegorz Kurczaba

Grzesiu jest 17-letnim chłopcem, który jest bardzo pozytywny, miły i zawsze gotowy do pomocy, przez co jest lubiany w okolicy. Jak większość nastolatków jest uparty i stanowczy, dąży do zamierzonych celów. Bardzo lubi pracę w gospodarstwie domowym. Uczy się w 2 klasie technikum w Przygodzicach na profilu technika maszyn rolniczych i agrotroniki. Ogromną przyjemność czerpie z pracy przy maszynach. Jego największą pasją jest łowienie ryb. Często z wujkiem wypływał łódką, żeby sobie połowić. Jego życie wywróciło się do góry nogami po nieszczęśliwym wypadku. W czasie prac w gospodarstwie jedna z maszyn urwała mu prawą rękę na odcinku 1/3 ramienia. Jest ciężko, ale Grzesiek nie zamierza zrezygnować ze swoich planów na przyszłość. Zamierza skończyć szkołę, nadal rozwijać swoją pasję i zdobywać doświadczenie w temacie naprawy maszyn, bo tym chce się zająć zawodowo. Żeby móc żyć samodzielnie i w pełni się realizować potrzebuje dobrej protezy. Pomóżmy temu młodemu, ambitnemu i bardzo pracowitemu człowiekowi mieć życie, jakie sobie zaplanował jeszcze przed wypadkiem.

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.