Skip links

Gerard Pietrzak

Pan Gerard jest 41-letnim mężczyzną, który skończył studia ekonomiczne. Wykonywał prace magazynowo – biurową. Największą radość sprawiały mu podróże po całej Europie i poznawanie ciekawych miejsc, a czasami bardzo ciekawych historii związanych z tymi miejscami. Pan Gerard był wolontariuszem w Muzeum Powstania Warszawskiego i często brał udział w różnego rodzaju wydarzeniach w muzeum. Dzięki temu poznał wiele interesujących ludzi, którzy brali udział w powstaniu oraz intrygujących historii. W wolnym czasie udało się nawet zrobić kurs przewodnika po muzeum, którym chciał zostać. Pan Gerard na samą myśl spędzenia czasu w muzeum był szczęśliwy, ponieważ uwielbia historię. W chłodniejsze wieczory Pan Gerard lubi poczytać, posłuchać muzyki czy spotkać się z przyjaciółmi. 

W maju 2017 uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, spadł z wysokości ok. 5-6m, na skutek tego doznał złamanie kręgosłupa oraz uszkodzenie rdzenia kręgowego, w konsekwencji ma sparaliżowane kończyny dolne. Po przewiezieniu do szpitala przebył operację, która na celu miała usztywnienie kręgosłupa oraz odtworzenia prawidłowego jego kształtu. Bliscy Pana Gerarda byli mocno zaniepokojeni jego wypadkiem. 

Co bardzo utrudniło spełnianie kolejnych postanowień. Pan Gerard porusza się na wózku inwalidzkim. Dużo zawdzięcza FAR, ponieważ pokazali mu, że niepełnosprawność nie równa się bierność tylko również aktywność i spełnianie swoich celów. 

Panu Gerardowi bardzo zależy na ośrodku, który specjalizuje się w leczeniu pęcherza.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Gerard Pietrzak

Poznaj pozostałych podopiecznych

Maciej Kłysz

Maciek na co dzień pracował za granicą. Ma dużą rodzinę oraz szerokie grono przyjaciół i znajomych. Jest bardzo zżyty ze swoimi najbliższymi, mimo odległości, która

Dowiedz się więcej »

Alfred Podolski

Pracowałem przez 40 lat na Koksowni. Byłem aktywnym człowiekiem. Opiekowałem się wnuczkami co wnosiło niesamowitą radość do mojego życia. Bardzo lubię jeździć autem. Często także

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.