Skip links

Gerard Pietrzak

Pan Gerard jest 41-letnim mężczyzną, który skończył studia ekonomiczne. Wykonywał prace magazynowo – biurową. Największą radość sprawiały mu podróże po całej Europie i poznawanie ciekawych miejsc, a czasami bardzo ciekawych historii związanych z tymi miejscami. Pan Gerard był wolontariuszem w Muzeum Powstania Warszawskiego i często brał udział w różnego rodzaju wydarzeniach w muzeum. Dzięki temu poznał wiele interesujących ludzi, którzy brali udział w powstaniu oraz intrygujących historii. W wolnym czasie udało się nawet zrobić kurs przewodnika po muzeum, którym chciał zostać. Pan Gerard na samą myśl spędzenia czasu w muzeum był szczęśliwy, ponieważ uwielbia historię. W chłodniejsze wieczory Pan Gerard lubi poczytać, posłuchać muzyki czy spotkać się z przyjaciółmi. 

W maju 2017 uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, spadł z wysokości ok. 5-6m, na skutek tego doznał złamanie kręgosłupa oraz uszkodzenie rdzenia kręgowego, w konsekwencji ma sparaliżowane kończyny dolne. Po przewiezieniu do szpitala przebył operację, która na celu miała usztywnienie kręgosłupa oraz odtworzenia prawidłowego jego kształtu. Bliscy Pana Gerarda byli mocno zaniepokojeni jego wypadkiem. 

Co bardzo utrudniło spełnianie kolejnych postanowień. Pan Gerard porusza się na wózku inwalidzkim. Dużo zawdzięcza FAR, ponieważ pokazali mu, że niepełnosprawność nie równa się bierność tylko również aktywność i spełnianie swoich celów. 

Panu Gerardowi bardzo zależy na ośrodku, który specjalizuje się w leczeniu pęcherza.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.