Skip links

Gabriela Jarecka

Gabrysia to prawdziwa nastolatka. Chętnie pływa, jeździ na rolkach i gra w tenisa stołowego. Ogromną przyjemność sprawiają jej aktywności manualne. Interesuje się literaturą o tematyce wojennej, wyszukuje coraz to nowe pozycje. Bardzo lubi filmy fantastyczne, bo dają możliwość oderwania się od codzienności i zanurzenia w inny świat. Gabrysia swój czas wolny spędza fotografując przepiękne zachody słońca. Jak przystało na nastolatkę aktywnie śledzi trendy pojawiające się w modzie, makijażu i tatuażach.

Urodziła się w 2008 roku bez lewego przedramienia. Przez kilkanaście lat nie stanowiło to znaczącego problemu, ponieważ jest bardzo upartą dziewczyną i wytrwale pracuje nad swoją samodzielnością i niezależnością. Po skończeniu szkoły podstawowej zdecydowała się pójść w stronę placówki, która kształci również w zawodzie. Tu zaczęły pojawiać się trudności związane z tym, że lekarz medycyny pracy musi orzec o zdolności, do wykonywania konkretnego zawodu. Brak przedramienia zaczął komplikować sprawę, więc postanowiłyśmy dobrać odpowiednią protezę dla Gabrysi. Koszt jest ogromny, nie poradzimy sobie same, a to wielka szansa na realizacje jej pasji i marzeń.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Gabriela Jarecka

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.