Gabriel Hanusiak

Gabryś w tym roku przekroczył magiczny próg dorosłości, w kwietniu skończył 18 lat. Jest uczniem szkoły branżowej w Strzelinie na kierunku operatora obrabiarek skrawających (CNC). Zdecydowanie jest zadowolony z dokonanego wyboru. To bardzo dobry, uprzejmy i uśmiechnięty chłopak, dla którego rodzina jest najważniejsza. Zawsze chce, żeby najbliżsi byli szczęśliwi. Już od jakiegoś czasu bardzo chce się usamodzielnić. W tamtym roku przepracował całe wakacje w gastronomii, w bieżącym również, a w roku szkolnym stara się pracować w każdy weekend. Dzięki specyfice pracy stał się bardziej otwarty, nawiązał dużo nowych znajomości. Ma wrodzoną wadę serca, która znacznie ogranicza jego możliwości aktywności fizycznej, z czym trudno mu się było pogodzić, bo ogromnie chciał uprawiać sport.

1.10.2024 roku, gdy wracał z kolegami po szkole do domu wydarzył się wypadek. W wyniku zdarzenia Gabryś trafił do szpitala z poważnym urazem głowy. Od tamtej pory jest w śpiączce. Na szczęście to młody chłopak z wielką siłą do walki, nie poddaje się. Mamy nadzieję, że już niedługo Gabryś się obudzi. Gdy to się stanie będzie potrzebował intensywnej, specjalistycznej rehabilitacji, dzięki której zawalczy o swoją przyszłość. Ten młody chłopak ma całe życie przed sobą, pokażmy Nasze wsparcie w tym trudnym dla całej Rodziny czasie.

z dopiskiem Gabriel Hanusiak

Sylwia Klimczyk

Moja żona Sylwia ma 37 lat.  Jako nastolatka zachorowała na tocznia rumieniowatego co spowodowało całkowitą niewydolność nerek. Dializuje się trzy razy w tygodniu. Dwa lata temu

Gabriel Hanusiak