Eugeniusz Lubkiewicz

Kilka lat temu Tato zachorował na cukrzycę.  Pomimo wieloletniego leczenia i stosowanej  diety choroba postępowała, aż jesienią 2020 r konieczna była amputacja jednej nogi. Niestety zbiegło się to  z epidemią COVID-19, przez którą terminy operacji był kilkukrotnie przekładane. Operacja, która w końcu się odbyła to nie był koniec naszych problemów. Dwa tygodnie po operacji Tato miał udar, a następnie w szpitalu został zarażony COVID-19. Gdy wszystkie te choroby udało mu się przezwyciężyć, okazało się, że przez postępującą chorobę konieczna jest amputacja drugiej nogi. Obecnie Tato jest w dobrej formie, można więc zacząć myśleć o założeniu protez. Niestety koszt zakupu dwóch protez oraz rehabilitacja przerastają nasze możliwości finansowe. Tato przed chorobą był osobą samodzielną, aktywną, , często wędkował, spacerował, oraz chodził na grzyby. Naszym marzeniem jest przywrócenie Mu sprawności oraz samodzielności w życiu codziennym i aktywności.

2018 mieli 50 lecie małżeństwa, za rok 55 lecie. Medal od prezydenta miasta

z dopiskiem Eugeniusz Lubkiewicz

Kornelia Maj

Kornelia urodziła się 6 października 2015 roku. Bardzo czekaliśmy na ten dzień, wydawało nam się, że jesteśmy na wszystko przygotowani, że tylko poród dzieli nas