Dominika Kluz

Dominika jest młodą mamą 4 dzieci. Z nieznanych przyczyn jej serce nagle przestało bić. Udało się ją uratować, ale jej stan był krytyczny i nic nie wskazywało na to, że Dominika będzie miała kontakt z otaczającym ją światem. Dziś, po ponad rocznej rehabilitacji, Dominika znów się uśmiecha do swoich dzieci, rozumie co się do niej mówi, logicznie odpowiada na zadawane pytania, przełyka ślinę i zaczyna kontrolować ruchy kończyn. To wszystko co osiągnęła to jej wielki wysiłek, ale nie byłoby najmniejszych szans na to, gdyby nie ogromne zaangażowanie rzeszy ludzi. Walka Dominiki wciąż trwa, wciąż potrzebuje środków na rehabilitację, która jak widać przynosi niesamowite efekty. Jej wiara w to, że jeszcze będzie pięknie, jeszcze wróci do domu, do męża i swoich ukochanych dzieci jest niesamowita. Rodzina jest jej motorem, to dla nich codziennie daje z siebie wszystko. Dajmy jej szansę na powrót do życia i do bycia szczęśliwą mamą. Zbiórka trwa nadal, bo tak wiele jest jeszcze do zrobienia, ale wierzymy, że z pomocą dobrych ludzi Dominika da radę zawalczyć o lepsze jutro. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie.

Możesz też wesprzeć zbiórkę internetową: http://www.siepomaga.pl/dominika-kluz