Dominik Kaszubowski

Dominik ma 28 lat. Z wykształcenia jest monterem mechanikiem kadłubów okrętowych i pracował w różnych działach Stoczni. Prywatnie ogromny miłośnik kotów. Niestety Dominik choruje na cukrzycę i w wyniku powikłań chorobowych stracił nogę. Po amputacji nie był w stanie wykonywać dotychczasowej pracy. Od roku jest na rencie i próbuje ratować domowy budżet dorabiając jako stróż. Przez cukrzycę ma też retinopatię,  przez co słabo widzi. Dominik uwielbia spływy kajakowe i jazdę na rowerze. Wierzy, że dzięki dobrej protezie będzie mógł jeszcze kiedyś powrócić do swoich pasji.

z dopiskiem Dominik Kaszubowski

Alfred Podolski

Pracowałem przez 40 lat na Koksowni. Byłem aktywnym człowiekiem. Opiekowałem się wnuczkami co wnosiło niesamowitą radość do mojego życia. Bardzo lubię jeździć autem. Często także

Antonio Nota