Dominik Kaszubowski

Dominik ma 28 lat. Z wykształcenia jest monterem mechanikiem kadłubów okrętowych i pracował w różnych działach Stoczni. Prywatnie ogromny miłośnik kotów. Niestety Dominik choruje na cukrzycę i w wyniku powikłań chorobowych stracił nogę. Po amputacji nie był w stanie wykonywać dotychczasowej pracy. Od roku jest na rencie i próbuje ratować domowy budżet dorabiając jako stróż. Przez cukrzycę ma też retinopatię,  przez co słabo widzi. Dominik uwielbia spływy kajakowe i jazdę na rowerze. Wierzy, że dzięki dobrej protezie będzie mógł jeszcze kiedyś powrócić do swoich pasji.