Skip links

Dawid Grzywacz

Los okrutnie doświadczył naszego syna. Porażenie prądem wysokiego napięcia prawie odebrało mu życie. Lekarze cudem uratowali Dawida, ale niestety cena jaką musiał „zapłacić” za drugą szansę jest ogromna. Amputacja lewej ręki i nogi dla 17-letniego aktywnego, wysportowanego chłopaka jest przekreśleniem dotychczasowych marzeń. Aby Dawid mógł odzyskać część swojego dotychczasowego życia i ponownie uwierzyć w siebie, potrzebuje protezę ręki oraz sportową protezę nogi.

To dla nas wszystkich bardzo trudny czas, ale chcemy pomóc Dawidowi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pokazać mu, że wciąż życie ma mu wiele do zaoferowania. Wierzymy, że nasz syn się nie podda i zawalczy o swoją sprawność.

W takich momentach każda pomoc jest nieoceniona, dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie naszego syna Dawida. Przed nim jest jeszcze całe życie i wiele marzeń do spełnienia.

Rodzice Dawida

 

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Dawid Grzywacz

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.