Skip links

Dawid Grzywacz

Los okrutnie doświadczył naszego syna. Porażenie prądem wysokiego napięcia prawie odebrało mu życie. Lekarze cudem uratowali Dawida, ale niestety cena jaką musiał „zapłacić” za drugą szansę jest ogromna. Amputacja lewej ręki i nogi dla 17-letniego aktywnego, wysportowanego chłopaka jest przekreśleniem dotychczasowych marzeń. Aby Dawid mógł odzyskać część swojego dotychczasowego życia i ponownie uwierzyć w siebie, potrzebuje protezę ręki oraz sportową protezę nogi.

To dla nas wszystkich bardzo trudny czas, ale chcemy pomóc Dawidowi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pokazać mu, że wciąż życie ma mu wiele do zaoferowania. Wierzymy, że nasz syn się nie podda i zawalczy o swoją sprawność.

W takich momentach każda pomoc jest nieoceniona, dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie naszego syna Dawida. Przed nim jest jeszcze całe życie i wiele marzeń do spełnienia.

Rodzice Dawida

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Maria Skowronek

Mam 69 lat. Mój zawód wyuczony to ekonomista po Liceum Ekonomicznym, ukończyłam też Studium Katechetyczne. Z zamiłowania jestem organistką i gram w Kościele. W okresie

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.