Skip links

Dariusz Marciniak

Wystarczy chwila, by nasze życie zmieniło się diametralnie. Darek ma 48 lat, jest kochającym mężem, bardzo dobrym ojcem i wspaniałym dziadkiem dla swoich wnuczek. Od zawsze dusza towarzystwa, pracowity i chętny do pomocy innym. Na co dzień kierowca samochodu ciężarowego. Bardzo aktywny fizycznie. Jego pasja to jazda na motorze. Latem uwielbiał pływanie skuterem wodnym, kajakami. Zimą uwielbiał narciarskie wojaże w górach. Uwielbiał ćwiczyć na siłowni.

W dniu 29.04.2020 r. podczas pracy stracił nagle przytomność i spadł z wysokości ok. 3-4 metrów. Upadając uderzył głową o ziemię. Do dziś nie wiadomo co było przyczyną tak tragicznego w skutkach upadku. Były to sekundy, które zmieniły życie jego i rodziny. Po upadku Darek był w śpiączce z której w 3 dobie wybudził się. Trwała walka o życie. Udało się …..Darek jest z nami.
Jednak upadek spowodował poważne obrażenia. Wykonane badanie KT wykazało stłuczenie rdzenia kręgowego oraz złamanie łuku tylnego C1 obustronnie oraz łuku przedniego po stronie prawej. Stwierdzono porażenie czterokończynowe oraz niewydolność oddechową.
Od dnia wypadku jest w szpitalu, na oddziale intensywnej terapii. Z uwagi na pandemię nie ma odwiedzin i Darek od ponad miesiąca nie widzi swoich najbliższych. Potrzebna jest intensywna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku, która umożliwi mu na samym początku samodzielny oddech, ciężką pracę na sali ćwiczeń oraz postawi go na nogi. Dlatego zrobimy wszystko, aby pomóc naszemu kochanemu Darkowi.
Prosimy o pomoc.

 

Możesz też wesprzeć zbiórkę internetową: http://www.siepomaga.pl/dariusz-marciniak

Poznaj pozostałych podopiecznych

Maciej Wyrwas

Maciek to młody mężczyzna szukający swojej życiowej drogi. Zawodowo pracował na różnego rodzaju budowach w Polsce, a niedawno zdecydował się zmienić profil na prace wysokościowe

Dowiedz się więcej »

Andrzej Sroka

Andrzej jest człowiekiem niesamowicie sumiennym i pracowitym. Skończył szkołę zawodową, w trakcie której podjął praktyki w Wojskowych Zakładach Motoryzacyjnych S.A. w Poznaniu. W tych zakładach

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.