Danuta Klita

Mam na imię Danusia, jestem bardzo towarzyską i kontaktową osobą. Dużo czasu spędzałam podróżując, sprawia mi to wiele radości, uwielbiam poznawać nowe miejsca. Przez wiele lat mieszkałam w Krakowie doceniając wszelkie walory życia w tak pięknym mieście. Dużo spacerowałam, spędzając wolny czas w gronie przyjaciół i znajomych. Nie lubię bezczynności, zawsze muszę sobie coś zaplanować, mieć jakieś cele i motywacje do działania.

Niestety w wyniku powikłań chorobowych doszło do amputacji lewej kończyny dolnej, co diametralnie zmieniło moje dotychczasowe życie. Przeprowadziłam się do mniejszej miejscowości, ale mimo to utrzymuję regularny kontakt telefoniczny z moją krakowską grupą. Na miejscu zapisałam się od razu do lokalnego klubu seniora i poznałam nowych znajomych, z którymi spędzam czas. Mam wielkie szczęście, że rodzina i znajomi są dla mnie wielkim wsparciem. Moje hobby jest całkowicie związane z gastronomią, szczególnie lubię cały proces przygotowywania pierogów i pieczenia ciast. W kuchni jestem zrelaksowana i odprężona. Obecnie poruszam się na wózku, ale moim największym marzeniem jest zakup protezy i samodzielne przemieszczanie się. Żeby mogło się spełnić potrzebuje Waszego wsparcia, koszt całkowity to 47 300 zł. Jest to dla mnie ogromna kwota.

z dopiskiem Danuta Klita

Ryszard Koper

Ryszard zawsze był aktywnym mężczyzną. Obecnie ma sześćdziesiąt sześć lat. Zawodowo pracował w wojsku, aktualnie jest na zasłużonej emeryturze. Rodzaj wybranej pracy ściśle wynikał z

Barbara Galanciak