Skip links

Christos Zarkadas

Christos to pogodny mężczyzna: mąż, ojciec, dziadek. Zawsze samodzielny i pełen energii uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, najlepiej odpoczywa na wycieczkach pieszych w lesie lub w górach. Niestety ponad rok temu zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy. Po operacji i naświetlaniach powoli wracał do siebie. Nigdy się nie poddał ani nie załamał i kiedy tylko było to możliwe powrócił do normalnego życia. W czasie minionego lata zdążył pospacerować z rodziną po malowniczych szlakach dolnego śląska i aktywnie uczestniczyć w spotkaniach stowarzyszenia, w którym ma przyjaciół i z którym związany jest od wielu lat. Zawsze ważne było dla niego dobro seniorów i nawet nie zauważył, kiedy sam dołączył do ich grona (pomimo pięknego wieku – 79 lat ciągle uważa, że ma jeszcze siłę i są osoby wymagającego większego wsparcia).

Niestety choroba nie dała za wygraną i nastąpiła konieczność amputacji lewej nogi.

Christosa czeka długa rehabilitacja i nauka wszystkich podstawowych czynności od nowa, ale on ze swoim wrodzonym optymizmem nie poddaje się i nie wyobraża sobie, aby jego życie miało się drastycznie zmienić. Chce spędzać czas z wnukami i prawnuczkami, z całą rodziną i przyjaciółmi. Chce wybrać się do lasu na spacer i podziwiać piękno natury. Pomóżmy Christosowi wrócić do normalnego życia.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Christos Zarkadas

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.