Christos Zarkadas

Christos to pogodny mężczyzna: mąż, ojciec, dziadek. Zawsze samodzielny i pełen energii uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, najlepiej odpoczywa na wycieczkach pieszych w lesie lub w górach. Niestety ponad rok temu zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy. Po operacji i naświetlaniach powoli wracał do siebie. Nigdy się nie poddał ani nie załamał i kiedy tylko było to możliwe powrócił do normalnego życia. W czasie minionego lata zdążył pospacerować z rodziną po malowniczych szlakach dolnego śląska i aktywnie uczestniczyć w spotkaniach stowarzyszenia, w którym ma przyjaciół i z którym związany jest od wielu lat. Zawsze ważne było dla niego dobro seniorów i nawet nie zauważył, kiedy sam dołączył do ich grona (pomimo pięknego wieku – 79 lat ciągle uważa, że ma jeszcze siłę i są osoby wymagającego większego wsparcia).

Niestety choroba nie dała za wygraną i nastąpiła konieczność amputacji lewej nogi.

Christosa czeka długa rehabilitacja i nauka wszystkich podstawowych czynności od nowa, ale on ze swoim wrodzonym optymizmem nie poddaje się i nie wyobraża sobie, aby jego życie miało się drastycznie zmienić. Chce spędzać czas z wnukami i prawnuczkami, z całą rodziną i przyjaciółmi. Chce wybrać się do lasu na spacer i podziwiać piękno natury. Pomóżmy Christosowi wrócić do normalnego życia.

z dopiskiem Christos Zarkadas

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami