Skip links

Bogdan Felisiak

Urodziłem się 10.06.1946 roku w Krotoszynie, gdzie obecnie mieszkam i mam 73 lata. W 1963 roku podjąłem pracę w drukarni jako zecer – składacz ręczny. W drukarni pracowałem do 1974 roku, a następnie podjąłem pracę w administracji państwowej, w której pracowałem do listopada 1989 roku. W 1990 roku otworzyłem własną działalność gospodarczą, którą prowadziłem do 2006 roku tj. do chwili pogorszenia się mojego stanu zdrowia. W chwili obecnej przebywam na emeryturze. W 2004 roku stwierdzono u mnie cukrzycę typu 2 i podjąłem leczenie w poradni diabetologicznej. W 2006 roku pomimo leczenia stan mojego zdrowia uległ dalszemu pogorszeniu: dławica piersiowa i nadciśnienie w związku z czym przeprowadzoną miałem w Poznaniu operację serca. W 2013 roku podczas badan stwierdzono retinopatię cukrzycową ( przeprowadzono operację oczu, wszczepiając soczewki wewnątrzgałkowe) oraz niewydolność nerek. W 2017 roku podczas badań w szpitalu w Kaliszu stwierdzono miażdżycę tętnic obu nóg. Z kolei w 2019 roku pojawiła się neuropatia cukrzycowa stopy prawej, następnie stopa cukrzycowa i w konsekwencji martwica palców, a następnie całej stopy. Pomimo podjętej przez lekarzy próby udrożnienia tętnic nogi prawej, nie nastąpiła poprawa, tylko stan nogi i całego mojego organizmu ulegał coraz szybszemu pogorszeniu w związku z czym podjęto decyzję o amputacji nogi prawej na wysokości uda. Obecnie stan mojego zdrowia jest dobry.
Zwracam się więc o pomoc w zebraniu pieniędzy na zakup protezy i rehabilitację, gdyż z emerytury którą posiadam nie jestem wstanie dokonać opłat.

 

 

Możesz wesprzeć też zbiórkę w internecie: https://www.siepomaga.pl/bogdan-felisiak

Poznaj pozostałych podopiecznych

Paweł Makowski

Całe swoje życie zawodowe pracowałem w branży budowlanej. Z zawodu jestem murarzem. Mam cudowną żonę i wspaniałą córeczkę. Staraliśmy się wspólnie spędzać wolny czas na

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.