Skip links

Barbara Szymańska

Mam na imię Barbara. Obecnie mieszkam w województwie lubuskim, w małym miasteczku. Bardzo chcę się rozwijać poszerzać moje horyzonty. Staram się nabywać kompetencje zawodowe korzystając z różnych programów i kursów zawodowych. Bardzo lubię podróże, a przede wszystkim kocham góry. Moim największym marzeniem jest zmiana miejsca zamieszkania na całkowicie inną część Polski, a konkretnie na południe. Udało mi się, mam nadzieję, że całkiem nieźle wychować samotnie moich dwóch wspaniałych synów. Zawsze staram się być dla nich obecna, kiedy mnie potrzebują.

W wieku trzech lat zdiagnozowano u mnie lekką padaczkę. Od tamtej pory tak naprawdę zaczęła się moja długa historia chorobowa. Piętnaście lat temu trafiłam do kliniki neurochirurgii z rozpoznaniem torbieli pajęczynówki. Nie sądziłam, że to będzie coś tak poważnego. Zadecydowano o jej usunięciu metodą kraniotomii. Myślałam, że po tym epizodzie trochę odetchnę i wrócę do formy. Niestety trzy lata później okazało się, że z powodu rozwijającej się dyskopatii należy przeprowadzić kolejną operację. Tym razem kręgosłupa lędźwiowego. Długie rehabilitacje, kolejne badania. Tak od wielu lat wygląda moje życie. Mam swoje plany i marzenia, które chciałabym zrealizować, a bez regularnej rehabilitacji pewne rzeczy nie będą możliwe.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Barbara Szymańska

Poznaj pozostałych podopiecznych

Waldemar Rożen

Nazywam się Waldemar. W tym roku skończę 54 lata. Mam dorosłego syna, z niepełnosprawnością w stopniu znacznym – trisomia dwudziestego pierwszego chromosomu, czyli zespół Downa.

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.