Barbara Szymańska

Mam na imię Barbara. Obecnie mieszkam w województwie lubuskim, w małym miasteczku. Bardzo chcę się rozwijać poszerzać moje horyzonty. Staram się nabywać kompetencje zawodowe korzystając z różnych programów i kursów zawodowych. Bardzo lubię podróże, a przede wszystkim kocham góry. Moim największym marzeniem jest zmiana miejsca zamieszkania na całkowicie inną część Polski, a konkretnie na południe. Udało mi się, mam nadzieję, że całkiem nieźle wychować samotnie moich dwóch wspaniałych synów. Zawsze staram się być dla nich obecna, kiedy mnie potrzebują.

W wieku trzech lat zdiagnozowano u mnie lekką padaczkę. Od tamtej pory tak naprawdę zaczęła się moja długa historia chorobowa. Piętnaście lat temu trafiłam do kliniki neurochirurgii z rozpoznaniem torbieli pajęczynówki. Nie sądziłam, że to będzie coś tak poważnego. Zadecydowano o jej usunięciu metodą kraniotomii. Myślałam, że po tym epizodzie trochę odetchnę i wrócę do formy. Niestety trzy lata później okazało się, że z powodu rozwijającej się dyskopatii należy przeprowadzić kolejną operację. Tym razem kręgosłupa lędźwiowego. Długie rehabilitacje, kolejne badania. Tak od wielu lat wygląda moje życie. Mam swoje plany i marzenia, które chciałabym zrealizować, a bez regularnej rehabilitacji pewne rzeczy nie będą możliwe.

z dopiskiem Barbara Szymańska

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami