Skip links

Anna Wołoszyn

Mała Ania o wielkim sercu, zaangażowana w pomoc ludziom, udzielająca się społecznie i charytatywnie, przy okazji zarażając chęcią pomagania innych ludzi. Zorganizowała w ramach Szlachetnej Paczki prezenty dla potrzebującej rodziny, wciągając do pomocy współpracowników i przyjaciół. Rok w rok przygotowuje prezenty dla Seniorów w ramach akcji Święty Mikołaj dla Seniora. Promuje akcje pomocowe w miejscu pracy. Gdy ponad rok temu wybuchła wojna, przyjęła pod swój dach rodziny z Ukrainy, pomagając im finansowo, a także organizacyjnie i prawnie. Prywatnie jest cudowną mamą dla dwójki swoich dzieci, Tymka i Gai.

W grudniu 2022 roku, wykryła guz w piersi – po pierwszych badaniach i biopsji w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym – okazało się, że to nowotwór złośliwy i konieczna była mastektomia. Badania histopatologiczne wyciętej piersi wykazały, że rak Ani to HER2 dodatni, którego cechuje agresywny przebieg i często daje odległe przerzuty. Bez chwili wahania po otrzymaniu wyniku poddała się chemioterapii, wierząc, że dzięki leczeniu wygra walkę z nowotworem i jeszcze wiele lat spędzi z dziećmi. Mimo bólu i złego samopoczucia chce jak najszybciej wrócić do pracy, nadal pomagać potrzebującym, cieszyć się z każdej drobnostki. Marzy o powrocie na ukochane górskie szlaki.

Ania potrzebuje wsparcia – aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim, co mocno nadszarpnęło domowy budżet. Potrzeba częstych wizyt w DCO we Wrocławiu, konsultacji lekarskich, badań genetycznych, rehabilitacji, suplementacji i innych środków wspomagających proces zdrowienia – to wszystko generuje dodatkowe, niespodziewane koszty.

Dziś Ania, do tej pory zaangażowana w pomoc innym, sama potrzebuje wsparcia by jak najszybciej mogła wrócić do zdrowia, do pracy, do Nas.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Anna Wołoszyn

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.