Skip links

Anna Wołoszyn

Samodzielna mama dwójki dzieci: Gai (10 lat) i Tymka (7 lat).

Mała Ania o wielkim sercu, zaangażowana w pomoc ludziom, udzielająca się społecznie i charytatywnie, przy okazji zarażając chęcią pomagania innych ludzi. Zorganizowała w ramach Szlachetnej Paczki prezenty dla potrzebującej rodziny, wciągając do pomocy współpracowników i przyjaciół. Rok w rok przygotowuje prezenty dla Seniorów w ramach akcji Święty Mikołaj dla Seniora. Promuje akcje pomocowe w miejscu pracy. Gdy ponad rok temu wybuchła wojna, przyjęła pod swój dach rodziny z Ukrainy, pomagając im finansowo, a także organizacyjnie i prawnie.

W grudniu 2022 roku, wykryła guz w piersi – po pierwszych badaniach i biopsji w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym – okazało się, że to nowotwór złośliwy i konieczna była mastektomia. Badania histopatologiczne wyciętej piersi wykazały, że rak Ani to HER2 dodatni, którego cechuje agresywny przebieg i często daje odległe przerzuty. Bez chwili wahania po otrzymaniu wyniku poddała się chemioterapii, wierząc, że dzięki agresywnemu leczeniu robi to z nadzieją na całkowite wyleczenie i że jeszcze wiele lat spędzi z dziećmi, że będzie mogła czynnie uczestniczyć w ich życiu. Mimo bólu i złego samopoczucia chce jak najszybciej wrócić do pracy, nadal pomagać potrzebującym, cieszyć się z każdej drobnostki i  wrócić na ukochane górskie szlaki kontynuować zdobywanie Korony Gór Polski.

Ania potrzebuje wsparcia – aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim, co mocno nadszarpnęło domowy budżet. Potrzeba częstych wizyt w DCO we Wrocławiu, konsultacji lekarskich, badań genetycznych, rehabilitacji, suplementacji i innych środków wspomagających proces zdrowienia – to wszystko generuje dodatkowe, niespodziewane koszty.

Dziś Ania, do tej pory zaangażowana w pomoc innym, sama potrzebuje wsparcia finansowego na to by jak najszybciej mogła wrócić do zdrowia, do pracy, do Nas.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.