Skip links

Anna Waszewska-Kosatka

AKTUALIZACJA 05.10.2023r.:

Ania od trzech dni jest w prywatnym specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym, dzielnie i wytrwale rozpoczęła walkę o swoją sprawność. Pojawiają się coraz bardziej skomplikowane ćwiczenia. Dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie Ani.

OPIS

Ania to kobieta o gołębim sercu. Przez ostatnie 25 lat pracowała w firmie jako przedstawiciel handlowy. Jest wyróżniającym się pracownikiem. Dbała o zdrowie ojca i męża. Interesowała się ziołolecznictwem, hodowała kwiaty w ogrodzie, których ma ogromną kolekcję. Lubi muzykę i podróże. Znajomi prywatnie lub zawodowo nigdy nie zawiedli się na Jej życzliwości i dobrym sercu.

Przed wypadkiem była na zasłużonym urlopie, w trakcie którego wykryto u Jej taty guza mózgu, którego operowano 1.08.2023 r. Starając się o leczenie pooperacyjne swojego taty pojechała z Nim, jako pasażer ambulansu, do Wrocławia do lekarza. W drodze powrotnej uległa wypadkowi i doznała złamania kręgosłupa szyjnego z urazem rdzenia kręgowego. Obecnie znajduje się w szpitalu z diagnozą porażenia czterokończynowego. Nie oddycha samodzielnie, jest podłączona do respiratora i rurki tracheostomijnej. W trakcie swojego pobytu w szpitalu zmarł Jej Tato. Obecnie opieką nad Anią zajmuje się mąż Piotr, któremu pomagają Rodzina i Przyjaciele. Teraz Ania potrzebuje pomocy przede wszystkim specjalistycznej rehabilitacji poszpitalnej, która w takim przypadku może być prowadzona tylko w komercyjnym ośrodku. Koszty rehabilitacji i opieki są bardzo duże. Pokażmy, że Ania może na Nas liczyć.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Anna Waszewska-Kosatek

Poznaj pozostałych podopiecznych

Łukasz Domagała

Łukasz od zawsze był bardzo pracowity i pomocny. Od najmłodszych lat szukał zajęcia i pracy, nie lubił „leniuchować na bezrobociu”. Sumiennie wykonywał swoją pracę. Zawsze

Dowiedz się więcej »

Dariusz Rzeczkowski

Darek to mężczyzna, któremu od zawsze towarzyszyła aktywność fizyczna. Zawodowo przez wiele lat zajmował się sprzedażą nieruchomości, zarówno działek jak i mieszkań. W wolnym czasie

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.