Skip links

Anna Dębowska

Taniec – to ogromna pasja Ani, która od wielu lat aktywnie bierze udział w tych zajęciach, i nie tylko, pokazując, że nie ma rzeczy niemożliwych dla osób po amputacji. Niestety przy takim intensywnym trybie życia, zużycie protezy jest nieuniknione. Finansowanie nowych części czy rehabilitacja w dużym stopniu spoczywa na jej samej. Koszt 21 000 zł przekracza standardowe wydatki i jest dużym obciążeniem dla budżetu Ani. Pomóżmy jej kontynuować swoje pasje, którymi tak dzielnie zaraża inne osoby po amputacji jako Asystentka Wsparcia. Wypadek, któremu uległa Ania w przeszłości, spowodował 17 złamań. Paskudny zbieg okoliczności doprowadził do zakażenia nogi gangreną. Mimo skutecznej interwencji lekarzy po wielu latach bakteria dała ponownie o sobie znać. Zakażenie kości doprowadziło do zapalenia, z którym Ania funkcjonowała przez 25 lat. Jej życie było zagrożone – widmo kolejnej sepsy mogło zakończyć się tragicznie a jedyną opcją była amputacja nogi. Dla Ani wbrew pozorom ten wybór okazał się początkiem nowego życia, któremu nie towarzyszy już ciągły ból. Dziś, aktywna zawodowo i prywatnie, docenia życie i dzieli się swoim doświadczeniem pomagając innym „stanąć na nogi” po amputacji. Dzieląc się mocą pomocy wspólnie możemy wesprzeć Anię w tych działaniach dokładając swoją cegiełkę do zakupu nowej protezy oraz rehabilitacji. Jej koszty są wycenione na 21000 zł. Pamiętaj, liczy się każdy drobny gest.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.