Andrzej Winiecki

Los w jednym momencie odebrał plany i marzenia 34-letniemu Andrzejowi, który uległ wypadkowi podczas prac remontowych na rusztowaniu. Diagnoza – porażenie czterokończynowe – na taką informację nikt z nas nie jest przygotowany, a jednak trzeba się z nią zmierzyć, bo życie toczy się dalej… Dlatego Andrzej, przy wsparciu najbliższych, postanowił odmienić swój los i zawalczyć o swoje zdrowie. Szansą na odzyskanie sprawności jest intensywna rehabilitacja pod okiem specjalistów, której 6-miesięczny koszt wynosi 157 500 zł. Andrzej od momentu wypadku wykonał tytaniczną pracę podczas rehabilitacji. Aktualnie może już siedzieć na wózku, podejmowane są też próby chodu z użyciem wsparcia. W przypadku kończyn górnych prawa ręka jest mniej sprawna, ale lewą może wykonywać proste czynności. Te małe sukcesy motywują go do dalszej pracy, ale brak środków finansowych może zahamować dalsze postępy. Tylko z waszą pomocą marzenie Andrzeja o powrocie do sprawności może się spełnić. Dziękujemy za każde okazane wsparcie.

Andrzej wraz z rodziną