Andrzej Walczuk

Andrzej to pogodny, towarzyski mężczyzna. Ma wspaniałą żonę, Bożenę, z którą założyli szczęśliwą dużą rodzinę. Jest szczęśliwym dziadkiem aż siedmiorga wnuków i pradziadkiem jednej wnusi. Wszystkie szkraby są oczkami w głowie dziadka. Kiedy tylko ma wolną chwilę to stara się spędzać z Nimi czas. Zawodowo, od wielu lat jest taksówkarzem w Darłowie. Bardzo lubi pracę z ludźmi. Kolejnym ważnym miejscem dla Andrzeja jest jego ogród, prace ogrodowe są zdecydowanie jego wielkim hobby. To po prostu dobry, spokojny człowiek, który lubi być aktywny. Ciężko mu być biernym i dużo odpoczywać.

Niestety pojawiła się choroba, w wyniku której konieczna było przeprowadzenie amputacji nogi. Kiedy myślał, że już kwestie zdrowotne się w miarę ustabilizują pojawiły się kolejne trudności. Andrzej spędził dwa długie miesiące w szpitalu, walcząc z sepsą. Pogorszył się stan całego organizmu. Oprócz dobrania i zakupu protezy jest ogromna potrzeba specjalistycznej intensywnej rehabilitacji usprawniającej całe ciało. Obecna sytuacja jest dla Niego bardzo trudna, zawsze był aktywnym człowiekiem, więc trudno jest mu cierpliwie odpoczywać i powoli wracać do formy. Pokażmy Andrzejowi, że może liczyć na Nasze wsparcie, które pomoże stanąć na nogi.

z dopiskiem Andrzej Walczuk

Jan Długosz

Janek ma ogromny dystans do siebie i świata. Lubi otaczać się ludźmi, rozmawiać, żartować. Skończył szkołę zawodową o profilu kolejowym. Następnie przez wiele lat pracował