Skip links

Andrzej Synowiec

W 2010 r. miał zdiagnozowanie niewydolności nerek, przez co musiał być dializowany.  Pan Andrzej przebywa w domu. Ma protezy, ale boi się nauczyć chodzić na nich. Ma rehabilitanta prywatnego w domu. Jego hobby to motoryzacja, sport, krzyżówki. Lubi grać w szachy, ale nie ma partnera do gry, więc gra na komputerze. Pan Andrzej z powodu niewydolności nerek był na rencie, ale wcześniej pracował w Wojskowej Jednostce Babie Doły w Gdyni.  Pan Andrzej z żoną w wolnym czasie lubili jeździli na rowerze, robili sobie wycieczki oraz spacerowali.   

Obecnie Pan Andrzej potrzebuje nauki chodu, która umożliwi mu stanięcie na nogach i wrócić do sprawności. Pomóż Panu Andrzejowi spełnić marzenie.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Markowski

To młody mężczyzna, który ma marzenia o założeniu rodziny i stworzeniu spokojnego domu, w  cichym miejscu, w okolicy lasów, gór, przyrody. Pracował jako kierowca autobusu.

Dowiedz się więcej »

Roman Pasierb

Posiadał własną działalność gospodarczą, niestety musiał z niej zrezygnować po zawale i udarze. Gdy już przebywał w domu to zajmował się pasieką. Pszczoły to jego

Dowiedz się więcej »

Wioletta Michałek

Przed wypadkiem pracowałam jako księgowa, na samodzielnym stanowisku. Prowadziłam finanse średniej firmy. Aktywnie uczestniczyłam w życiu społecznym.  Dbałam o kondycję, biegałam, byłam aktywna. Po uderzeniu

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.