Skip links

Andrzej Siwik

Mam na imię Andrzej, pochodzę z Warszawy. Już jako młody chłopak interesowałem się sportem. Uprawiałem lekkoatletykę w klubie CWKS Legia. Brałem udział w zawodach sportowych na poziomie ogólnopolskim, osiągając dobre wyniki. 

Moja cała kariera była związana z budowlanką. Cały czas doskonaliłem swoje umiejętności zawodowe, kończąc wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia. Jako dobry fachowiec byłem doceniany przez pracodawców przez co często wyjeżdżałem na kontrakty zagraniczne. Gdy już wróciłem na stałe do Polski to założyłem swoją działalność gospodarczą ogólnobudowlaną. 

Mam wspaniałą żonę i miałem 2 synów – niestety oboje zmarli w młodym wieku. Teraz zostaliśmy z Małgosią sami. Jak chłopcy byli mali to razem graliśmy w piłkę nożną, siatkówkę. Lubiliśmy wspólne wycieczki piesze i rowerowe, wyprawy wędkarskie i grzybobranie. 

Na początku 2020 roku poważnie zachorowałem – stwierdzono tętniaka tętnicy podkolanowej, co spowodowało konieczność wstawienia stentów. Po upływie kilku miesięcy mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Zator tętnicy między stentami , brak efektów leczenia farmakologicznego doprowadziło w kwietniu 2021 roku do amputacji na wysokości golenia. Niestety rana nie goiła się prawidłowo. Z początkiem maja 2021 r. lekarze podjęli decyzję o reamputacji, ale już na wysokości uda.  

Obecnie potrzebuję protezy oraz rehabilitacji, aby móc wrócić do sprawności. Niestety ich koszt przekracza możliwości finansowe moje i rodziny. Dlatego chciałbym prosić Cię o pomoc w zgromadzeniu tych środków. Wiadomo nie od dziś, że warto pomagać, bo wtedy można więcej.  

Pomóż mi wrócić do sprawności.  

Andrzej 

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Łukasz Domagała

Łukasz od zawsze był bardzo pracowity i pomocny. Od najmłodszych lat szukał zajęcia i pracy, nie lubił „leniuchować na bezrobociu”. Sumiennie wykonywał swoją pracę. Zawsze

Dowiedz się więcej »

Dariusz Rzeczkowski

Darek to mężczyzna, któremu od zawsze towarzyszyła aktywność fizyczna. Zawodowo przez wiele lat zajmował się sprzedażą nieruchomości, zarówno działek jak i mieszkań. W wolnym czasie

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.